Quantasha Kompas 2.0

Nakopni svoju navigáciu životom

3-mesačný individuálny koučing na báze informácií z úrovne tvojho vedomia (duše), ktorý ti pomôže zorientovať sa v aktuálnych prioritách tvojho vývoja

Quantasha Kompas 2.0 v skratke:

Individuálny program, ktorý ti pomôže zorientovať sa v aktuálnych témach a prioritách tvojho vývoja a ukáže ti, ako s nimi ďalej pracovať tak, aby sa tvoj život vyvíjal pozitívnym smerom. 

Quantasha Kompas 2.0 je pre teba, ak:   

cítiš, že v živote potrebuješ zmenu, no zatiaľ nedokážeš jasne pomenovať jej konkrétne kontúry, ani plán, ktorý ťa dostane tam, kam potrebuješ

máš aktívny záujem o seba a svoj rozvoj, no zároveň chceš svoju energiu cielene venovať takým témam, ktoré pre svoj vývoj naozaj potrebuješ

vo svojom živote aktuálne žongluješ s viacerými výzvami a témami, testuješ rôzne uhly, cesty a riešenia a uvítaš navigáciu

Je tvoj vnútorný kompas rozladený?

Nie nadarmo sa hovorí, že všetkého veľa škodí. A výnimkou nie je ani oblasť sebapoznania a sebarozvoja. Či si sa k nej dostal z potreby venovať jej aktívnu pozornosť v dôsledku výziev, ktoré ti prihral život, alebo iba zo zvedavosti, tak platí:

Aj tu to môžeš prehnať a rozvíriť hladinu natoľko, že ti to rozhodí tvoju vnútornú navigáciu.

Žiješ totiž v dobe bohatej na informácie a možnosti. A keď si poriadne neustrážiš svoju kapacitu, tak sa tvoj vnútorný kompas pod náporom číreho množstva vstupov rozladí a prestane ti ukazovať jasný smer...

Rozladená navigácia sa prejavuje rôznymi symptómami, ako napríklad:

Bolestivý špagát medzi nespočetnými možnosťami...

V momente, keď sa rozhodneš viac venovať sebe a svojim témam, sa na teba zo všetkých strán začne valiť inšpirácia, názory, rady a nápady na to, čo všetko môžeš pre seba urobiť, čo môžeš vylepšiť alebo zmeniť, čo a akým spôsobom môžeš rozvíjať, aby si zo svojho života vyžmýkal maximum…

A v nejakom bode možno začneš cítiť, ako sa ti nohy pomaly rozchádzajú do neprirodzeného špagátu medzi nespočetnými možnosťami, ktoré sa ti v tomto smere núkajú a voči ktorým chceš zostať otvorený, pretože nechceš nič, čo by pre teba mohlo byť kľúčové, predsa prehliadnuť alebo, nedajbože, zmeškať!  

A možno si práve preto začínaš klásť tieto otázky:

Keby len existoval spôsob, ako si v tom všetkom urobiť poriadok a nakopnúť svoj vnútorný kompas, nech ukazuje jasný smer...

Ak s tebou rezonuje myšlienka vskutku štíhleho a na TVOJE priority zacieleného programu, ktorý napriek svojej štíhlosti ide rovno do špiku kostí - do jadra toho, čo je pre teba aktuálne dôležité -, tak mi dovoľ, aby som ťa pozvala do programu Quantasha Kompas 2.0.

Ten ti nevšedným, no tebe presne na mieru šitým, spôsobom pomôže nakopnúť navigáciu v aktuálnych prioritách tvojho vývoja, a teda života.

Hlavné ingrediencie programu Quantasha Kompas 2.0:

Určenie priorít a rozbor 3 tém z 3 oblastí života

ktoré ležia v hlbšom jadre toho, čo vo svojom živote aktuálne zažívaš (a čo zároveň chceš vyladiť alebo zmeniť)

6 individuálnych koučovacích sedení so mnou

na ktorých ťa budem v práci s týmito informáciami sprevádzať

Dobrodružstvo cieleného sebapoznávania

bez zbytočného balastu, ktorý produkuje myseľ, keď ju necháš, aby z nespočetných podnetov, ktoré k tebe prúdia, vytvorila "plán" 🙂

Čo na teba v programe čaká:

Vyjasnenie si aktuálnej polohy na mape života

Na začiatok dostaneš svoj osobný Kompas - rozbor v PDF formáte, ktorý je srdcom celého programu. V ňom sa dozvieš, ktoré tri témy úpenlivo čakajú na to, aby si im venoval viac cielenej pozornosti. Tieto tri témy zároveň definujú tvoju aktuálnu polohu na mape života, no ty ich možno prehliadaš, potláčaš alebo nevnímaš ako dostatočne podstatné, keďže máš veľa "iných starostí". Zároveň sú to však presne tie témy, ktoré aktuálne najviac formujú podobu tvojho života a to, ako ho zažívaš.

Informácie určené iba pre teba

Každý máme iný príbeh, skúsenosti, výzvy a vlastnosti. Raz za čas si preto zaslúžime skutočne individuálny prístup, súhlasíš? Kompas ťa nehádže do jedného vreca s inými ľuďmi a neurčuje tvoje témy na báze výpočtov z dátumu narodenia. Nie sú za tým žiadne štandardizované parametre a postupy, ale delikátne remeslo, ktoré už niekoľko rokov pre teba rozvíjam a cibrím.

Možnosť posunúť sa na viacerých frontoch

Určite si si všimol, že všetko v tvojom živote navzájom súvisí. To, či z práce chodíš unavený a frustrovaný alebo nadšený z perfektných kolegov a zaujímavej pracovnej náplne, vplýva nielen na tvoj pracovný výkon, ale aj na tvoje zdravie, rodinný a partnerský život. Ak chceš, aby sa v tvojom živote niečo zmenilo, tak na to potrebuješ pozerať ako na skladačku, v ktorej do seba musia zapadnúť viaceré kúsky. Preto ti Kompas ponúka informácie nie k jednej, ale trom témam, ktoré sú vzájomne prepojené. Ty tak môžeš hýbať viacerými páčkami naraz, aby sa veci naozaj pohli.

Možnosť zacieliť pozornosť

Si človek a máš limitované zdroje času a energie. Ak ich do niečoho investuješ, tak chceš vidieť výsledky. Ak žiadne nie sú, prichádza frustrácia a tvoja motivácia prudko klesá ku dnu. Kompas ti preto ukáže, ktoré sú z pohľadu tvojej duše videné ako priority, aby si si ty mohol urobiť poriadok v tom, čomu ideš venovať tvoju pozornosť, čas a energiu. A všetko nepodstatné, čo ťa momentálne nikam neposunie, odložiť bokom.

Exkluzívnu podporu počas prvých 3 mesiacov tvojej cesty

Nemusíš kráčať sám. Aspoň nie zo začiatku, kedy je to všetko pre teba nové a možno aj trochu neobvyklé. Spolu urobíme prvých pár krokov. Máš moju podporu vo forme pravidelných sedení, na ktorých ťa nakopnem, povzbudím, ale aj sfúknem, ak začneš vymýšľať hlúposti 🙂.

3 oblasti života = 3 oblasti Kompasu

Osobnosť

Tvoja osobnosť je ako rukopis, ktorý zanechávaš vo všetkom, čo robíš, čoho sa dotkneš. V tejto oblasti sa dozvieš, ktorý jej aspekt na teba v tomto období tvojho života žmurká, aby si si ho všimol a vyladil.

Vzťahy

Na čo sa v tvojej interakcii s druhými ľuďmi potrebuješ zamerať, aby si viedol vzťahy, ktoré ti prinášajú radosť a naplnenie? Dobrá otázka. Odpoveď dostaneš v Kompase.

Životná cesta

V tejto oblasti sa dozvieš, nakoľko vláčne a pohyblivé sú tvoje postoje a nastavenia a čím si aktuálne najviac zavadziaš vo vlastnom raste a plynulom napredovaní životom.

Čo o Kompase povedali absolventi?

“Na Kompas som natrafil v čase, kedy som hľadal inšpiráciu pre môj osobný posun. Zaujalo ma, že ponúkal analýzu môjho súčasného stavu. Pri komunikácii s tebou sa mi páčilo, že to neberieš tak oficiálne a že si „v pohode“ 🙂 Kompas mi dal veľa informácií, no najpodstatnejšia bola, že mojím najväčším blokerom je strach. A aj keď som ho hneď neriešil, aspoň som to vedel. Ako aj to, že riešenie existuje. Začal som postupne na tom celom makať – naposledy napríklad v kontexte neúprimnosti, ktorá je tiež dôsledkom/prejavom môjho strachu. Pochopil som, že moje sr*čky sú moje sr*čky a keď ich aj s tvojou pomocou jasnejšie uvidím, tak ich viem lepšie premeniť na hnojivo pre môj rast. Si pre mňa inšpiratívna a aj keď to, čo robíš, možno na prvý pohľad vyzerá ustrelene, tak ľuďom naozaj dávaš hĺbku, ktorá ich v živote nakopne ďalej.”
Janči
absolvoval Kompas 2x
“Najviac si s tebou spájam dôslednosť a zmysel pre detail. Ľuďom dávaš pravdu a nekĺžeš pritom iba po povrchu. Naopak, ideš do hĺbky. Vtedy, keď som ťa prvý krát kontaktovala, som sa potrebovala zorientovať v živote a ujasniť si, čomu mám vlastne venovať pozornosť. Mala som strach z toho, čo sa dozviem, ale cítila som to ako potrebu vychádzajúcu niekde zvnútra. Keď som si čítala Kompas, tak tam presne boli veci a témy, ktoré som mala riešiť, ale neriešila – resp. nechcela som ich vidieť, a ty si mi ich naservírovala bez toho, aby sme sa osobne stretli. Tam prišla dôvera v tvoju prácu a profesionalitu. Stále to však ešte vnímam ako neukončený proces, akúsi cestu. Čo by som odkázala niekomu, kto zvažuje využiť tvoje služby? Že nebude ľutovať 🙂”
Katka
absolvovala Kompas 4x
“Bola som odpojená od seba, od svojich emócií. Pohľad cez Kompas bol pre mňa možnosť, ako v tomto „odpojenom“ stave načrieť do seba. Kompas mi otvoril oči – tak, ako som si to vtedy vedela dovoliť. Si veľmi dôsledná a precízna v tom, čo robíš, a ja som proste vedela, že všetko, čo si v Kompase pomenovala a opísala, je pravda. Ale chcela som si to hneď aj pripustiť? Nie, bol tam strach z pravdy. Postupne som si však začala veľa uvedomovať. Prišla zraniteľnosť, precítenie seba samej a nachádzanie vlastnej sebahodnoty. Precítila som veľa mojich emócií a s tým odišlo aj veľa vnútornej bolesti. Otváram oči a postupne sa mi mení všetko. Pohľad na seba, na život, na hodnoty, na iných ľudí. A verím, že mi moja túžba byť sama sebou pomôže pochopiť ďalšie veci, ktoré si na tejto ceste dovolím vidieť.”
Zuzka
“Veronika, máš vo všetkom úplnú pravdu. Nejako som to aj tušil a som rád, že si mi to v Kompase potvrdila. Pochopil som, že keď dlhodobo pracuješ 12 hodín denne, tak ťa to otupí natoľko, že aj keď príde úžasný nápad, tak ho už fakt nevládzeš zrealizovať. Keď nepracujem, tak ma čaká manželka s deťmi a program na ďalších 12 hodín. Zo skúsenosti viem, že hneď ako som si presadil dlhšie voľno, prípadne deň len pre seba, tak som ozaj viac cítil seba. Všetko sa mi spojilo. Pochopil som, čo potrebujem urobiť, čo potrebujem v mojom živote zmeniť. Uvedomil som si, že byť sám sebou je tá najväčšia výsada človeka. Teším sa na riadnu zmenu. Bude to bolieť, to už viem teraz, a bude to makačka, ale idem do toho.”
Milan
absolvoval Kompas 2x
“Na Kompas som natrafil v čase, kedy som hľadal inšpiráciu pre môj osobný posun. Zaujalo ma, že ponúkal analýzu môjho súčasného stavu. Pri komunikácii s tebou sa mi páčilo, že to neberieš tak oficiálne a že si „v pohode“ 🙂 Kompas mi dal veľa informácií, no najpodstatnejšia bola, že mojím najväčším blokerom je strach. A aj keď som ho hneď neriešil, aspoň som to vedel. Ako aj to, že riešenie existuje. Začal som postupne na tom celom makať – naposledy napríklad v kontexte neúprimnosti, ktorá je tiež dôsledkom/prejavom môjho strachu. Pochopil som, že moje sr*čky sú moje sr*čky a keď ich aj s tvojou pomocou jasnejšie uvidím, tak ich viem lepšie premeniť na hnojivo pre môj rast. Si pre mňa inšpiratívna a aj keď to, čo robíš, možno na prvý pohľad vyzerá ustrelene, tak ľuďom naozaj dávaš hĺbku, ktorá ich v živote nakopne ďalej.”
Judita
absolvovala Kompas 3x
“Stretol som ťa v období, v ktorom som v mojom živote robil veľa výrazných zmien, takže Kompas mi prišiel ako niečo, čo ma môže dobre usmerniť. Pri čítaní Kompasu som si opakovane musel povedať: „Ty kokso, fakt to robím, fakt to takto mám" :), takže som tým informáciám začal viac dôverovať a pracovať s nimi. Začal som inak vnímať seba a aj veci okolo mňa, ci už išlo o ľudí alebo o rôzne situácie v mojom živote. Zmenil sa môj vzťah k pohybu, jedlu a práci. Pribudla radosť z každodenných drobností, ktoré som dovtedy nevnímal. A energia, ktorou som predtým zvykol plytvať na analyzovanie a kontrolovanie rôznych vecí a činností. Odišli hlboko zakorenené presvedčenia a názory, ktoré som si ani neuvedomoval, že mám. Celkovo som sa za ten čas, čo ťa poznám, fakt posunul a to je príjemné zistenie.”
Braňo
absolvoval Kompas 2x

To je tak ťažké, že to tí ľudia absolvovali viackrát?

Nie, neboj. Viacerí moji klienti si navigáciu, ktorú vie poskytnúť Kompas, tak obľúbili, že sa do programu vrátili s odstupom času znova :). Človek sa prácou na sebe mení, život plynie ďalej, a tak nie je neobvyklé, aby si fanúšikovia Kompasu prišli po čase na seba opäť posvietiť do ďalšieho kola.

Ako program prebieha

boli pre teba zrozumiteľné a jasné v súvislosti s tvojím každodenným životom a tým, čo momentálne zažívaš

ti rovnako jasné boli aj KROKY, ktoré v týchto témach môžeš podniknúť

si sa nemusel obávať zaseknutia alebo zahltenia - témy budeme rozmieňať na menšie sústa a všade, kde to bude potrebné, ťa rada podporím

si nestrácal čas zbytočnými krokmi do prázdna

si mal priebežný, neskreslený feedback ohľadom tvojho napredovania v práci s Kompasom

si dokázal čeliť aj všetkým nečakaným situáciám a prekvapeniam, ktoré sa na tvojej ceste počas tohto počiatočného obdobia možno vynoria 🙂

Aká je cena?

Quantasha Kompas 2.0

Eur 1.222

Možnosť 3 mesačných splátok: 522/350/350 

Nemusíš kupovať mačku vo vreci! Príď na poznávací Zoom!

Ak máš o miesto v programe Quantasha Kompas 2.0 záujem, tak ťa na úvod pozývam na krátky poznávací Zoom (cca. 20 min), na ktorom zistíme, nakoľko je tento program pre teba v tvojej aktuálnej situácii vhodný a s čím ti dokážem, prípadne nedokážem pomôcť. Rada ti odpoviem na všetky tvoje otázky k účasti v programe. Je to jednoduché: klikni na tlačítko nižšie (alebo ktorékoľvek iné "Mám záujem o miesto"-tlačítko na tejto stránke) a vyplň kontaktný formulár. Teším sa na teba!

Možno ti ešte napadla niektorá z nasledovných otázok...

Naše spoločné sedenia ti zaberú 2 hodiny mesačne plus cca. 2 hodiny, ktoré stráviš nad úlohami, ktoré odo mňa dostaneš. Predpokladám však, že so svojím Kompasom budeš (chcieť) pracovať samostatne aj mimo tieto odhadované 4 hodiny. Koľko času do toho investuješ, však záleží na tebe.

Tie si vždy dohodneme individuálne tak, aby to vyhovovalo aj tebe, aj mne. Dodržiavať však pri tom budeme dvojtýždňové intervaly sedení.

Áno. Ja som ti k dispozícii po dobu troch mesiacov odo dňa, kedy tvoj Kompas dostaneš do e-mailovej schránky. Túto dobu nebudeme predlžovať, a preto je na tebe, aby si na to myslel a rezervoval si vo svojom kalendári potrebný čas.

Kompas ti ponúka rozbor troch hlavných tém z troch oblastí tvojho života. Pod pojmom „témy“ sa rozumejú výzvy, nastavenia alebo vzorce, ktoré vplývajú na kvalitu tvojho každodenného, praktického života. V Kompase dostaneš tvoje témy pomenované, dostaneš k ním ďalšie súvislosti a vysvetlenia (t. j. bližší opis) a najhlavnejšie zo všetkého: usmernenia – čo v tejto téme potrebuješ urobiť na to, aby si s ňou pohol smerom, ktorý je pre teba prínosom. V Kompase ale neočakávaj informácie typu: „Daj výpoveď z tvojej práce účtovníka a hľadaj si prácu v zdravotníctve“ alebo „Už konečne podaj žiadosť o rozvod, keď nad tým toľko premýšľaš. Budúci utorok je na to ten správny deň.“ Tento program je na to, aby ti pomohol získať jasnosť a stabilitu, z ktorej budeš všetky relevantné praktické rozhodnutia vedieť robiť sám podľa vlastného uváženia. Na našich spoločných sedeniach sa ale určite môžeme spoločne o takýchto krokoch porozprávať a prehodnotiť ich v kontexte toho, čo riešiš. O to sa nemusíš báť.

Hmmm. Napríklad to, že Kompas nie je chvalospev 😀 Neponúkam ti v ňom rozbor tvojich pozitívnych vlastností alebo unikátnych daností. Bezpochyby ich máš, no Kompas ťa podpichne práve tam, kde sa tvoj štít až tak neligoce, pretože práve tam sa núka priestor pre posun. Kompas ti neponúka žiaden pasívny zázrak. Mať Kompas znamená asi toľko, ako keď si kúpiš semienko bazalky. Aby si si mohol vychutnať parádne domáce pesto, musíš bazalku najskôr vypestovať. A aby si videl zmeny na sebe, musíš s Kompasom pracovať – preto ťa budem prvé 3 mesiace sprevádzať, aby si zostal aktívny 🙂 Kompas tiež nie je žiadna „bleskovka“. Všetko potrebuje svoj čas. Aj zmeny v človeku, ak teda hovoríme o tých udržateľných zmenách. Nie o tých, ktoré vybudia eufóriu s krátkou životnosťou. Za tri mesiace sa dá urobiť VEĽA, no neodporúčam ti do toho ísť s očakávaním, že po troch mesiacoch budú tvoji blízki híkať až do omdletia nad tvojou ne-u-ve-ri-teľ-nou premenou. Tento proces trvá, ako potvrdili aj moji klienti, referencie ktorých si môžeš prečítať vyššie. No vždy treba najskôr urobiť prvý krok.

Poviem ti, kedy to pre teba NIE JE: keď z nudy hľadáš nevšedný zážitok a/alebo pasívne nástroje. Naopak, tento program je pre teba vhodný, ak sa chceš lepšie zorientovať v tom, kde sa aktuálne nachádzaš, a chceš sa posunúť. Je to pre teba, ak si ochotný na sebe pracovať a venovať tomu potrebný čas a energiu. Je to pre teba, ak si otvorený aj takým zmenám, ktoré nevymyslela tvoja hlava 🙂 Preto určite pomôže, ak ty sám už teraz pociťuješ potrebu alebo dokonca nutnosť nejakých zmien, ktoré len nedokážeš celkom konkrétne uchopiť.

Od roku 2016, odkedy je Kompas stálou súčasťou mojej ponuky, to zatiaľ zvládli všetci s úprimným záujmom o seba a schopnosťou sebareflexie 🙂 Porozprávať sa o tom môžeme aj na krátkom orientačnom Zoome, ktorý vediem so všetkými (novými) záujemcami o miesto. Najneskôr tam a ešte pred záväzným prihlásením do programu zistíme, či je to pre teba (teraz) vhodné 🙂 Takže neváhaj a kontaktuj ma.

Ak máš k programu Quantasha Kompas 2.0 nejaké ďalšie otázky, na ktoré si na tejto stránke nedostal odpoveď, napíš mi na: veronika@veronikamadudova.sk. Prípadne si so mnou rovno zarezervuj krátky orientačný Zoom, na ktorom ti pred vstupom do programu s radosťou na všetko odpoviem. Stačí stlačiť niektoré z tlačítok "Mám záujem o miesto" na tejto stránke a vyplniť a odoslať formulár.

Veronika Madudová

V mojej práci rada tvorím vlastné (autorské) formáty a Quantasha Kompas je mojím prvým "dieťaťom". Ktoré, len tak mimochodom, koncom roku 2023 oslávilo svoje ôsme narodeniny! Čo ma ako "mamku" skutočne teší je, že niektorí z mojich klientov majú už druhý, tretí a niektorí dokonca štvrtý 🙂 Kompas v poradí. Že prečo si niekto nechá vyhotoviť ďalší Kompas? No z nespokojnosti s prvým to dozaista nebolo 🙂

Návrat hore