Život očami duše

Pripomeň si podstatu

Hustá video séria, ktorá rozšíri tvoje vedomie o živote – zaži úľavu

v životných otázkach a posilni svoju dôveru v seba a život.

Život je zábavná a niekedy aj záhadná skúsenosť, ktorá určite aj teba už „donútila“ položiť si veľké existenčné otázky, ako napríklad:

A vieš, prečo sa k týmto a im podobným otázkam v priebehu svojho života opakovane vraciaš? A to aj napriek tomu, že sa ti len málokedy podarí nájsť na nich také odpovede, ktoré by ťa naplnili pocitom pokoja a istoty?

Robíš to preto, pretože niekde vo vnútri veľmi dobre VIEŠ, že:

Kvalita tvojho obrazu o živote priamo ovplyvňuje kvalitu toho, ako ho zažívaš a ako sa ti darí alebo nedarí využiť jeho možnosti a zvládnuť jeho výzvy.

A tak svoj obraz o živote priebežne dopĺňaš, skladáš, reviduješ a keď ti nejaký kúsok v tvojej skladačke chýba, tak to – ako každý správny človek – lišiacky vykompenzuješ DOMÝŠĽAVOSŤOU 😉.

Dôsledky?

Nedostatok súvislostí (= strategických kúskov poznania a pochopenia) v kombinácii s domýšľavosťou však neraz vedie k tomu, že si o živote nechtiac vytvoríš taký obraz, ktorý podvedome živí rôzne STRACHY, aj keď si ich len nerád pripúšťaš. 

Bojíš sa rozhodnutí a ich dôsledkov

Možnosti, ktoré sa pri rozhodovaní núkajú, otáčaš zo všetkých strán a kŕčovito sa snažíš rozlúštiť, ktorá je tá SPRÁVNA

Bojíš sa, že urobíš chybný krok v živote

Straší ťa predstava, že zle odbočíš, a v dôsledku tejto chyby o niečo podstatné prídeš

Bojíš sa budúcnosti a toho, čo (možno) prinesie

Pochybuješ o sebe a o tom, či a ako to zvládneš

Bojíš sa zmien, koncov a nových začiatkov

Pociťuješ nepohodlie, keď ti ich naservíruje život, a to bez toho, aby sa ťa opýtal na tvoj názor 😉

Bojíš sa, že ti niečo dôležité uniká pomedzi prsty

Napadajú ti myšlienky, či by tvoj život nemal vyzerať ináč, či ním nemrháš na "nesprávnom" mieste alebo robením "nesprávnych" vecí

Príde ti niečo z toho povedomé?

Pozývam ťa nahliadnuť na život ináč a v širších súvislostiach,

a to v kompaktnej, ale výživnej sérii video prednášok, ktoré ti pomôžu:

získať väčší nadhľad v 3 oblastiach života

v ktorých na seba (zaručene!) vyvíjaš nadmerný tlak a kladieš privysoké nároky... a komplikuješ si život

zobrať živnú pôdu strachom

ktoré ťa obmedzujú v nepredovaní a užívaní si života

viac sa uvoľniť a zladiť so životom

než ti to teraz dovoľuje tvoja aktuálna perspektíva

Čo získaš

Úľavu a väčšiu voľnosť v živote

Toto sú slová, na ktorých sa zhodli absolventi tejto série prednášok. Úľava je zároveň logickým dôsledkom rozšírenia perspektívy. To, čo získaš, bude teda oslobodzujúce a zároveň prakticky použiteľné.

Odpovede na niektoré existenčné otázky 😉

Toto ber, samozrejme, s rezervou. Nerozlúštime spolu všetky záhady života, ale určite zažiješ veľa osvetľujúcich momentov, ktoré ti pomôžu lepšie pochopiť, čo sa v tvojom živote deje a prečo.

Užitočné dieliky do skladačky tvojho života

Informácie a súvislosti, ktoré ti na prednáškach predstavím, si budeš môcť jednoducho "napasovať" na konkrétne situácie, témy a výzvy vo svojom vlastnom živote, ktoré sú pre teba aktuálne dôležité.

Konkrétne kroky pre tvoj život

Všetko naučené budeš musieť sám premeniť na konkrétne praktické kroky, ktoré môžeš vo svojom živote urobiť. Ja ti však podám pomocnú ruku v podobe dobre naformulovaných otázok a úloh, ktoré nájdeš v pracovnom zošite.

Čo povedali absolventi?

"Bola to pre mňa veľká úľava"

"Chcela som sa povenovať sebe z iného uhla, myslela som si, že by som potrebovala pomoc, štuchnutie správnym smerom. Chcela som byť aktívnejšia, rozoznať, čomu sa môžem venovať a čo ma posunie ďalej. Tu som si uvedomila, že už sa nemusím toľko snažiť v jednej mojej téme a môžem sa posunúť ďalej. Bola to pre mňa veľká úľava. Život očami duše je o tom, ako fungujeme my ako ľudia a ako funguje život. Čo robíme a prečo, čo môžeme zmeniť, na čo sa sústrediť a čo naopak môžeme vynechať, čo je pre nás v danom období aktuálne a čo nie. Každá teória mi dala nejaké uvedomenie, s ktorým idem ďalej. Dostala som tu, čo som práve potrebovala a čo mi pomohlo. Som veľmi vďačná a šťastná, že som bola toho súčasťou, že som sa na to dala. Ďakujem! :)"
Vladimíra

"Uvidela som svetlo na konci tunela"

"Život očami duše som absolvovala, lebo som sa začala v živote akosi strácať - všetko sa na teba valí a to, čo si milovala, sa stáva otravným.... Vďaka tvojim prednáškam začne človek vnímať život z trochu inej perspektívy. Vieš ho nasmerovať, aby mohol zmeniť uhol svojho skostnateného pohľadu...a tak vybočiť zo svojich nikam nevedúcich (alebo stráááášnou obkľukou vedúcich) koľají. A skúsiť to inak... Upokojilo ma uvedomenie, že mi nič neutečie. Že sa nemusím do všetkého hneď vrhať, ale nemala by som ani zaspať na vavrínoch. Veľké úprimné ĎAKUJEM. Dodala si mi energiu a uvidela som svetlo na konci tunela :)"
Hanka

"Nekompromisné a pravdivé odpovede"

"Toto bol komplexný, ale zrozumiteľný zážitok. Život očami duše ponúka priestor na objektívne rozhliadnutie sa vo svojom vlastnom živote. S odstupom, ku ktorému sa dostaneme vďaka presne nastaveným otázkam, si potom dokážeme sami pomenovať to, čomu potrebujeme aktuálne venovať pozornosť a dostaneme nekompromisné a pravdivé odpovede na to, čo považujeme za problém, prečo a čo teraz s tým. Len málokto si môže dovoliť a môže byť vôbec schopný viesť človeka k tomu, čo je podstatné presne pre neho samého práve teraz a Veronika to s ľahkosťou, úplne priamo, otvorene a zrozumiteľne dokáže, za čo som veľmi vďačná."
Norika

"Racionálne, jednoduché a bez ezoterických podtónov"

"Chcela som ísť k človeku, ktorý to, čo prezentuje, nemá naučené z kníh. Bolo to pre mňa fajn doplnenie informácií od Tolleho. Vysvetľuješ to pekne racionálne, super jednoduché prezentácie, a bez ezoterických podtónov 😀. Ja si z toho odnášam hlbšie uvedomenie si toho, že sa ako človek môžem zjednotiť so životom. Viem kde som teraz, lepšie vnímam aktuálnu etapu, v ktorej sa nachádzam, a chcem ju využiť čo najviac. Takže teraz potrebujem len konať. Držím si palce😂."
Soňa

"Zrazu zapadli všetky kolieska"

"Ja som bola zvedavá na to, ako fungujeme ako ľudia a ako to vidíme alebo vidí naša duša/vedomie. A tiež som potrebovala doriešiť veci, ktoré sa mi nepodarilo doposiaľ v mojom živote zvládnuť a stále sa mi opakovali v podobe podobných situácií. Vďaka Tvojmu pohľadu si mi ukázala jednoduchý liek na môj problém, s ktorým si neviem poradiť už niekoľko desaťročí 🙂 Zrazu zapadli všetky kolieska a ja som s definitívnou istotou vedela, kde je pes zakopaný. Život v skutočnosti funguje jednoducho, čo je veľká úľava! Páčili sa mi nielen informácie v prednáškach, ale aj všetky otázky, ktoré som si mohla položiť a ktoré mi pomohli nájsť odpovede, ktoré som potrebovala. Príjemná dávka humoru, s ktorou prednášaš, bola bonus k tomu všetkému. Ja každopádne ĎAKUJEM zo srdca a teším sa na to, čo ešte vymyslíš!!!!!!"
Viola

"Upratanie si v cieľoch a zorientovanie sa"

"Bola to výborná kombinácia nových informácií v prednáškach (ktoré boli veľmi obohacujúce a pre mňa doosť aktuálne) a možnosť práce s nimi v súvislosti s mojimi osobnými cieľmi. Čo môžeš čakať? Dotkneš sa dôležitých tém ako zmysel života, rozhodovanie v živote, strach, sebarozvoj, životné vedenie, či alternatívny pohľad na problémy, ktoré aktuálne riešiš. A budeš pracovať na uprataní si v cieľoch a na zorientovaní sa vo svojom živote. Ja som si vyvodil konkrétne kroky, ktoré teraz robím. Rozhodne som niečo zmenil… výrazným spôsobom… a keďže do toho idem naslepo, lebo nevidím do dôsledkov, tak budem len veriť, že k lepšiemu :)"
Janči

"Otvorili sa mi obzory a odľahlo mi"

"Som veľmi rada, že mi to prišlo do cesty - akurát v čase, keď som hľadala možnosti pošprtať sa v sebe a svojom rozvoji. Veľmi osvecujúce pre mňa boli informácie k poslaniu. Otvorili sa mi obzory a v podstate mi aj odľahlo. Život očami duše by som určite neodporúčala každému. Človek musí byť pripravený na to pozrieť sa na seba úprimne. Odporučila by som to tomu, kto hľadá odpovede na otázky o zmysle života. Život očami duše je taká navigácia, ako sa zorientovať trošku lepšie v tom, čo sa ti v živote deje a prečo, ale musíš byt pripravený sa tomu aj postaviť a pracovať na tom :)"
Eliška

Čo ťa čaká vo vnútri:

Video 1 - Poslanie/životný cieľ

Čo je mojím poslaním? Čo je môj cieľ, za ktorým v živote kráčam? Ako nezísť zo správnej cesty, ktorá k nemu smeruje? Prečo mám také problémy nájsť to moje poslanie? Ako to s tým poslaním vlastne naozaj je?

Na tieto a ďalšie otázky si budeš môcť posvietiť v prvom videu, v ktorom tiež:

Dĺžka videa: 1:28:55

Video 2 - Rozhodnutia a výbery

Čo si naozaj vyberám, keď si vyberám? Čo moje výbery znamenajú pre môj život a smer, ktorým sa uberá? Ako zlepšiť kvalitu mojich výberov? Čo ak urobím chybu? Prečo si vyberám veci, ktoré mi neprinášajú spokojnosť? Ako zaobchádzať s dôsledkami „nesprávnych“ rozhodnutí?

Odpovede na tieto otázky ťa čakajú v druhom videu, v ktorom sa tiež dozvieš:

Dĺžka videa: 1:32:52

Video 3 - Konce a nové začiatky

Prečo mám problém prijať v mojom živote konce? Kedy môžem začať niečo nové? Ako sa vyrovnať s vynútenými koncami a novými začiatkami? Prečo mi život niečo berie aj vtedy, keď som s tým bol spokojný?

Na toto si budeš môcť bližšie posvietiť v treťom videu, v ktorom tiež:

Dĺžka videa: 1:36:36

Pracovný zošit s otázkami a úlohami

K jednotlivým prednáškam nájdeš otázky, ktoré si môžeš položiť pred tým, ako sa do témy ponoríš. Vďaka nim si sprítomníš a ujasníš svoje nastavenia a postoje v danej téme a ich dôsledky pre tvoj život. Druhá séria otázok na teba čaká po tom, ako si prednášku pozrieš, a bude ťa navigovať k uvedomeniam, ktoré môžeš následne premeniť na praktické kroky, ktoré vo svojom živote podnikneš.

Ohlasy na moju prácu a kurzy

"Máš neortodoxný a otvorený štýl práce s ľuďmi. Nepredstieraš a nepochlebuješ. Dokážeš človeka priviesť k tomu, aby si sám uvedomil, niekedy zo začiatku aj nepríjemnú, pravdu o sebe, ale robíš to spôsobom, ktorý neuráža. Dokážeš "na prstoch" vysvetliť aj veľmi komplikované veci týkajúce sa základov (ľudskej) existencie a to nielen na všeobecnej úrovni, ale aj na úrovni jednotlivca. Informácie na tvojich kurzoch sú pre väčšinu ľudí iné než očakávajú, ale podľa mojej skúsenosti vystihujú podstatu. Neobsahujú mytologicko-historické záťaže, na ktoré sme pri takýchto témach zvyknutí. Sú pochopiteľné a priamo aplikovateľné do života, aj keď to niekedy nie je, vzhľadom na určitú zotrvačnosť myslenia, jednoduché. Vyžadujú úprimnosť a otvorenosť k sebe aj iným. Mne umožnili vystúpiť z kolotoča, na ktorom som sa dlho viezol a uvedomiť si, čo je a čo nie je dôležité. Dovolil som si rozmýšľať o živote spôsobom, ktorý bol pre mňa predtým neznámy a možno aj nepredstaviteľný."
Pali
"Pre mňa sú informácie, ktoré Veronika zdieľa na svojich kurzoch, jedinečnou navigáciou k hlbšiemu poznaniu a zorientovaniu sa v tom, čo sa momentálne v mojom živote deje. Myslím, že ak človek koná v súlade s týmito informáciami a vie ich zapojiť do života, umožní mu to prežívať život nie v naháňaní sa za šťastím, ale v pochopení a prijatí toho, čo zažíva. Veronika rozmýšľa koncepčne, má schopnosť podať aj univerzálne témy a súvislosti utriedene, zrozumiteľne a často aj veľmi zábavným spôsobom :)"
Katka
"Vieš úžasne človeku napovedať, na čo sa má zamerať a kam má upriamiť svoju pozornosť. Ale konečnú prácu nechávaš na ňom. Nie vždy je to jednoduché, ale je to super, pretože človek sa musí zamyslieť nad svojím životom, potrebami, túžbami, myšlienkami a je na ňom, aby na tom popracoval. Ty si ako taká pomôcka na ceste za zmenou a pochopením :)"
Marika
"Informácie od Veroniky sú z inej úrovne života, kde je možné zažiť aj príjemnejší spôsob vývoja a chápania zmyslu života na Zemi."
Judita

Aká je cena?

Život očami duše

Eur 62

„Poď si pripomenúť ladnosť, dômyselnosť a benevolentnosť inteligencie života.“ 

Veronika Madudová

Po mnohých individuálnych sedeniach, na ktorých som dostala možnosť nahliadnuť do hlbších príčin ľudských ťažkostí, som si začala všímať univerzálne súvislosti a opakujúce sa vzorce, ktoré, verím, má zmysel zdieľať so širším publikom vo forme kurzov, ako to už niekoľko rokov aj robím.

Život očami duše vznikol v roku 2020 v podobe 6-týždňového skupinového kurzu a so zámerom vytvoriť priestor pre posilnenie dôvery v seba a život - univerzálne dôležitú tému, ktorá bola v danom čase oslabená vonkajšími udalosťami.

Esenciu tohto kurzu si teraz môžeš pozrieť v tomto kompaktnom video formáte a naučiť sa v tejto zábavnej hre menom ŽIVOT pohybovať s väčším prehľadom a vyrovnanosťou.

Návrat hore